Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Download
tr: İndir

en: Edit
tr: Düzenle

en: Move
tr: Taşı

en: History
tr: Geçmiş

en: Section
tr: Bölüm

en: Files
tr: Dosyalar

en: Node
tr: Düğüm

en: Selected
tr: Seçili

en: Collapsible
tr: Açılır-Kapanır

en: Folder
tr: Klasör

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Add new content
tr: Yeni içerik ekle

en: Groups audience
tr: Seslendiği gruplar
