Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Sidebar
ug: يان ئىستون
