Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Download
uk: Завантаження

en: Edit
uk: Редагувати

en: Move
uk: Перенесення

en: History
uk: Історія

en: Section
uk: Розділ

en: Files
uk: Файли

en: Node
uk: Матеріал

en: Selected
uk: Вибране

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Folders
uk: Теки

en: Folder
uk: Тека

en: Sidebar
uk: Панель

en: Add new content
uk: Додати новий матеріал

en: Create Folder
uk: Створити теку

en: Success!
uk: Успіх!

en: Groups audience
uk: Аудиторія груп

en: OG vocabulary
uk: Словник ОГ

en: Add Files
uk: Додати файли
