Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Download
vi: Tải về

en: Edit
vi: Sửa

en: Move
vi: Di chuyển

en: History
vi: Lịch sử

en: Section
vi: Phần

en: Files
vi: Các tập tin

en: Selected
vi: Được chọn

en: Collapsible
vi: Có thể thu gọn

en: Folders
vi: Thư mục

en: Folder
vi: Thư mục

en: Add new content
vi: Thêm nội dung

en: Create Folder
vi: Tạo thư mục
