Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: History
az: Tarix

en: Files
az: Fayllar

en: Node
az: Material

en: Selected
az: Seçildi

en: Sidebar
az: Yan panel
