Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Add new content
bo: ནང་དོན་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད
