Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Move
ca: Mou

en: History
ca: Història

en: Section
ca: Secció

en: Files
ca: Fitxers

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Add new content
ca: Afegeix un contingut nou

en: Groups audience
ca: Grups d'audiència
