Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: Download
es: Descargar

en: Edit
es: Editar

en: Move
es: Mover

en: History
es: Historial

en: Section
es: Sección

en: Files
es: Archivos

en: Node
es: Nodo

en: Selected
es: Seleccionado

en: Collapsible
es: Plegable

en: Folders
es: Directorios

en: Folder
es: Directorio

en: Sidebar
es: Barra lateral

en: Add new content
es: Añadir nuevo contenido

en: Groups audience
es: Grupos de audiencia
