Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Content
fr: Contenu

en: Cancel
fr: Annuler

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Download
fr: Téléchargement

en: Edit
fr: Modifier

en: Move
fr: Déplacer

en: History
fr: Historique

en: Files
fr: Fichiers

en: Node
fr: Nœud

en: Selected
fr: Sélectionné

en: Collapsible
fr: Repliable

en: Folders
fr: Dossiers

en: Folder
fr: Répertoire

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Add new content
fr: Ajouter un nouveau contenu

en: Success!
fr: Succés !

en: Groups audience
fr: Audience de groupes
