Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Node
gu: નોડ
