Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Move
he: הזזה

en: History
he: היסטוריה

en: Files
he: קבצים

en: Node
he: פריט תוכן

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Folder
he: תיקיה

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Add new content
he: יצירת תוכן חדש
