Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: Move
is: Flytja

en: History
is: Saga

en: Files
is: Skrár

en: Node
is: Nóða

en: Selected
is: Valið

en: Add new content
is: Bæta við efni
