Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Yes
it: Sì

en: Download
it: Scarica

en: Edit
it: Modifica

en: Move
it: Sposta

en: History
it: Cronologia

en: Section
it: Sezione

en: Files
it: File

en: Node
it: Nodo

en: Selected
it: Selezionato

en: Collapsible
it: Richiudibile

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Add new content
it: Aggiungi nuovo contenuto
