Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Download
ja: ダウンロード

en: Edit
ja: 編集

en: Move
ja: 移動

en: History
ja: 履歴

en: Section
ja: セクション

en: Files
ja: ファイル

en: Node
ja: ノード

en: Selected
ja: 選択済み

en: Collapsible
ja: 圧縮可能

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Add new content
ja: 新規コンテンツを追加

en: Groups audience
ja: グループ 視聴者
