Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: History
ka: ისტორია

en: Files
ka: ფაილები
