Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Move
lt: Perkelti

en: History
lt: Istorija

en: Section
lt: Sekcija

en: Files
lt: Failai

en: Node
lt: Mazgas

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Folder
lt: Katalogas

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Add new content
lt: Pridėti naujo turinio

en: Create Folder
lt: Kurti katalogą
