Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: History
oc: Istoric

en: Section
oc: Seccion

en: Files
oc: Fichièrs

en: Node
oc: Nosèl

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Folders
oc: Dorsièrs

en: Folder
oc: Dorsièr

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Add new content
oc: Apondre de contengut novèl
