Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Download
pl: Pobierz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Move
pl: Przenieś

en: History
pl: Historia

en: Section
pl: Sekcja

en: Files
pl: Pliki

en: Node
pl: Węzeł

en: Selected
pl: Wybrany

en: Collapsible
pl: Zwijalne

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Add new content
pl: Dodaj nową zawartość

en: Download zip
pl: Pobierz zip

en: Success!
pl: Sukces!

en: Groups audience
pl: Audytorium grup
