Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: تدوین

en: History
fa: تاریخچه

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Node
fa: محتوا

en: Selected
fa: انتخاب شده
