Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Move
pt: Mover

en: History
pt: Histórico

en: Section
pt: Seção

en: Files
pt: Arquivos

en: Selected
pt: Selecionado

en: Collapsible
pt: Dobrável

en: Folders
pt: Pastas

en: Folder
pt: Pasta

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: Add new content
pt: Adicionar novo conteúdo

en: Parent folder
pt: Pasta anterior

en: Groups audience
pt: Audiência dos grupos

en: Add Files
pt: Adicionar Arquivos
