Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: History
ro: Istoric

en: Files
ro: Fișiere

en: Node
ro: Nod

en: Selected
ro: Selectat

en: Collapsible
ro: Colapsabil

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Add new content
ro: Adăugare conţinut nou
