Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Download
ru: Скачать

en: Edit
ru: Редактировать

en: Move
ru: Перенести

en: History
ru: История

en: Section
ru: Раздел

en: Files
ru: Файлы

en: Node
ru: Материал

en: Selected
ru: Выбрано

en: Collapsible
ru: Сворачиваемое

en: Folders
ru: Папки

en: Folder
ru: Папка

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Add new content
ru: Добавить новый материал

en: Groups audience
ru: Находится в группах

en: OG vocabulary
ru: Словарь ОГ
