Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Move
sr: Премести

en: Files
sr: Фајлови
