Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Move
te: తరలించు

en: History
te: చరితం

en: Files
te: ఫైళ్లు
