Open Atrium Folders (7.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Move
ur: منتقل

en: History
ur: ہسٹری

en: Node
ur: نوڈ

en: Selected
ur: منتخب شدہ
