Open Atrium Notifications (7.x-2.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Groups
fr: Groupes

en: Node
fr: Nœud

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Teams
fr: Equipes

en: Form
fr: Formulaire

en: Do not send notifications for this update.
fr: Ne pas envoyer de notification pour cette mise à jour.

en: Show Details
fr: Voir les détails
