Open Atrium Notifications (7.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Groups
lv: Grupas

en: Node
lv: Mezgls

en: Users
lv: Lietotāji

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Form
lv: Forma
