Open Atrium Notifications (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Groups
hu: Csoportok

en: Node
hu: Tartalom

en: Users
hu: Felhasználók

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Teams
hu: Csapatok

en: Form
hu: Űrlap

en: Do not send notifications for this update.
hu: Ne küldjön értesítéseket erről a módosításról.

en: Show Details
hu: Részletek megjelenítése
