Open Atrium Notifications (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Groups
sk: Skupiny

en: Node
sk: Uzol

en: Users
sk: Používatelia

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Form
sk: Formulár

en: Do not send notifications for this update.
sk: Neposielať upozornenia na aktualizáciu.

en: Show Details
sk: Zobraziť podrobnosti
