Open Atrium Notifications (7.x-2.14) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Groups
uk: Групи

en: Node
uk: Матеріал

en: Users
uk: Користувачі

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Teams
uk: Команди

en: Form
uk: Форма

en: Do not send notifications for this update.
uk: Не відправляти сповіщення про це оновлення.

en: Show Details
uk: Показати подробиці
