Open Atrium Notifications (7.x-2.16) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Groups
pt: Grupos

en: Users
pt: Usuários

en: Notifications
pt: Notificações

en: Teams
pt: Equipes

en: Form
pt: Formulário

en: Do not send notifications for this update.
pt: Não enviar notificações para esta atualização.
