Open Atrium Notifications (7.x-2.16) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Groups
tr: Gruplar

en: Node
tr: Düğüm

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Teams
tr: Takımlar

en: Do not send notifications for this update.
tr: Bu güncelleme için bildirim almak istemiyorum.
