Open Atrium Notifications (7.x-2.17) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Groups
no: Grupper

en: Users
no: Brukere

en: Notifications
no: Varslinger

en: Teams
no: Team

en: Form
no: Skjema
