Open Atrium Notifications (7.x-2.18) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Teams
fi: Tiimit

en: Form
fi: Kaavake

en: Do not send notifications for this update.
fi: Älä lähetä tästä päivityksestä ilmoituksia.
