Open Atrium Notifications (7.x-2.19) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Groups
et: Grupid

en: Node
et: Postitus

en: Users
et: Kasutajad

en: Notifications
et: Teated

en: Teams
et: Meeskonnad

en: Form
et: Vorm
