Open Atrium Notifications (7.x-2.21) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ca: Grups

en: Users
ca: Usuaris

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Teams
ca: Equips

en: Form
ca: Formulari

en: Do not send notifications for this update.
ca: No envïis notificacions per aquesta actualització.
