Open Atrium Notifications (7.x-2.21) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Groups
el: Ομάδες

en: Node
el: Κόμβος

en: Users
el: Χρήστες

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Form
el: Φόρμα
