Open Atrium Notifications (7.x-2.21) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Groups
nl: Groepen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Teams
nl: Ploegen

en: Form
nl: Formulier

en: Do not send notifications for this update.
nl: Stuur geen notificaties voor deze update.
