Open Atrium Notifications (7.x-2.22) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ar: مجموعات

en: Node
ar: العقدة

en: Users
ar: المستخدمين

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Form
ar: النموذج
