Open Atrium Notifications (7.x-2.22) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Groups
he: קבוצות

en: Node
he: פריט תוכן

en: Users
he: חברי האתר

en: Notifications
he: הודעות

en: Form
he: טופס

en: Do not send notifications for this update.
he: אל תשלח הודעות לגבי עדכון זה.

en: Show Details
he: הצג פרטים

en: Notification Details
he: פרטי ההודעה
