Open Atrium Notifications (7.x-2.22) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ro: Grupuri

en: Node
ro: Nod

en: Users
ro: Utilizatori

en: Notifications
ro: Notificări

en: Form
ro: Formular
