Open Atrium Notifications (7.x-2.25) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Groups
eu: Multzoak

en: Node
eu: Nodoa

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Form
eu: Formularioa

en: Do not send notifications for this update.
eu: Ez bidali jakinarazpenik eguneraketa honengatik.
