Open Atrium Notifications (7.x-2.25) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Groups
ru: Группы

en: Node
ru: Материал

en: Users
ru: Пользователи

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Teams
ru: Команды

en: Form
ru: Форма

en: Do not send notifications for this update.
ru: Не отправлять оповещения для этого обновления.
