Open Atrium Notifications (7.x-2.26) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Groups
oc: Gropes

en: Node
oc: Nosèl

en: Users
oc: Utilizaires

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Teams
oc: Equipas

en: Form
oc: Formulari
