Open Atrium Notifications (7.x-2.26) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Groups
pt: Grupos

en: Users
pt: Utilizadores

en: Notifications
pt: Notificações

en: Teams
pt: Equipas

en: Form
pt: Formulário
