Open Atrium Notifications (7.x-2.27) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Group
de: Gruppe

en: User
de: Benutzer

en: Node
de: Beitrag

en: Group:
de: Gruppe:

en: Notifications
de: Benachrichtigungen

en: Form
de: Formular

en: Space
de: Leerzeichen

en: Expand all
de: Alle ausklappen

en: Do not send notifications for this update.
de: Keine Benachrichtigung für diese Aktualisierung senden
