Open Atrium Notifications (7.x-2.27) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Form
sk: Formulár

en: Space
sk: Medzera

en: Do not send notifications for this update.
sk: Neposielať upozornenia na aktualizáciu.
