Open Atrium Notifications (7.x-2.27) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Group
ta: குழுமம்

en: User
ta: பயனர்

en: Node
ta: கணு

en: Form
ta: படிவம்

en: Space
ta: வெற்றிடம்
