Open Atrium Notifications (7.x-2.27) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Group
uk: Група

en: User
uk: Користувач

en: Node
uk: Матеріал

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Team
uk: Команда

en: Form
uk: Форма

en: Space
uk: Пробіл

en: Expand all
uk: Розгорнути всі

en: Do not send notifications for this update.
uk: Не відправляти сповіщення про це оновлення.

en: Add groups, teams, or members to notifications
uk: Додати групи, команди або учасників для відправки сповіщень

en: Follow to receive notifications.
uk: Натисніть, щоб отримувати сповіщення.
