Open Atrium Notifications (7.x-2.28) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: User
fr: Utilisateur

en: Node
fr: Nœud

en: Team
fr: Equipe

en: Form
fr: Formulaire

en: Space
fr: Espace

en: Expand all
fr: Tout déplier

en: Do not send notifications for this update.
fr: Ne pas envoyer de notification pour cette mise à jour.
